Projektuję dla siostry ulotkę reklamową

 

Lubię bawić się grafiką i nawet nieźle mi to wychodzi. Mam dobry program, który kiedyś dostałem na urodziny i często z niego korzystam. Kiedy siostra otworzyła własny sklep z odzieżą używaną to zaoferowałem, że zaprojektuję dla niej ulotki.

Zaprojektowałem dobrą ulotkę, która jest konkurencyjna

konkurencyjne tanie ulotki reklamoweW naszym mieście jest masa takich sklepów, dlatego muszą to być najbardziej konkurencyjne tanie ulotki reklamowe, żeby zachęcić klientów do kupna. Wiem doskonale, że jak zaprojektuję dobry wzór ulotki to będzie to miało na prawdę ogromny wpływ na wysokość sprzedaży. Mimo, iż siostra nie będzie miała wysokich cen to jej sklep nie jest aż tak znany. Zasiadłem przed komputerem i zacząłem projektować wzór. Miałem mnóstwo pomysłów i wybrałem taki, który w mojej ocenie będzie najbardziej trafiał do ludzi z każdego środowiska. Liczy się kolor przede wszystkim. Mam znajomego w drukarni, który za niewielkie pieniądze wydrukuje dla siostry wszystkie konkurencyjne tanie ulotki reklamowe i będzie ona zadowolona. Siostra niestety nie miała czasu, żeby nadzorować projekt, ale byliśmy w stałym kontakcie. Ona wie, że dobrze się tym zajmę i mi ufa. Tego samego wieczora wszystko skończyłem. Zaznaczyłem dokładny adres sklepu i nawet wrzuciłem mapkę z dojazdem dla ułatwienia. Na drugiej stronie na ulotce napisałem, że jest dostępny najlepszego sortu towar a ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Wrzuciłem logo ze sklepu, żeby był on od razu rozpoznawalny. Pojechałem do siostry, żeby jej pokazać co dla niej zaprojektowałem.

Moje zaprojektowane ulotki zrobiły co trzeba, ponieważ już pierwszego dnia jak siostra otworzyła sklep to przyszło dni niej bardzo dużo ludzi. Była zachwycona. Jej przyjaciółka z siostrą rozniosły ulotki na całym mieście i każdy je dostał.