Profesjonalne powiększanie ust w Szczecinie

 

Medycyna estetyczna rozwija się bardzo szybko i wciąż tworzy nowe metody na poprawianie urody. Nie ma w dzisiejszych czasach już nic nadzwyczajnego w tym, że ktoś, kto jest niezadowolony ze swojego wyglądu, chce coś zmienić i ma na to szanse. Czy panie marzące o pięknych i pełnych ustach mogą bez problemu zrealizować swoje marzenia?

Czy zabieg powiększania ust jest bezpieczny?

powiększanie ust szczecinWiele osób chciałoby coś zmienić w swoim wyglądzie, ale część się po prostu boi. Obawiamy się przede wszystkim, że lekarz zamiast poprawić, to pogorszy, albo efekt będzie inny niż sobie założyliśmy. Jeśli planujemy powiększyć swoje usta, koniecznie sprawdźmy, które kliniki czy salony kosmetyczne oferują taką usługę. Pamiętajmy, że zabieg powinien być wykonany przez specjalistę, który przeszedł wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i posiada doświadczenie w swoim fachu. Powiększanie ust Szczecin zapewnia klientkom kompleksową obsługę. Sam zabieg nie jest czasochłonny, ale do zbyt przyjemnych także nie należy. Najpopularniejsze jest wypełnienie z kwasu hialuronowego, który wstrzykiwany jest bezpośrednio w wargę górną i dolną. Specjalne, cienkie igły wprowadzane są bezpośrednio pod skórę i sprawnymi ruchami umieszczane z kwasem w odpowiednich miejscach. Na wizycie poprzedzającej zabieg powinniśmy uzgodnić, jak dużego powiększenia oczekujemy. Nie należy przesadzać z wielkością, ale to oczywiście jest kwestia indywidualna każdej kobiety. Kwas hialuronowy utrzymuje się w organizmie nawet do kilku lat. Jeśli zatem chcemy utrzymać odpowiedni wygląd ust, powinniśmy zabieg powtarzać co jakiś czas. Do powiększania ust stosowany zaczyna być także tłuszcz pacjentki, który pobierany jest z tej partii ciała, w której jest go najwięcej. Zostaje on odpowiednio przetworzony i wstrzykiwany tak samo jak kwas hialuronowy. Nie ma natomiast jednoznacznych opinii dotyczących długości utrzymywania się w organizmie.

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z naszego wyglądu, możemy to zmienić. Nikogo to już chyba aż tak nie dziwi, że człowiek się zmienia. Jeśli tylko chcemy, zróbmy to. Powiększać usta można bez większych obaw, pod warunkiem, że wybierzemy się w tym celu do profesjonalisty, który przeprowadzi taki zabieg we właściwy sposób z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.