kominki

Produkuję kominki

Posiadam własną firmę w Poznaniu zajmującą się produkcją kominków, wkładów kominkowych, kominów. Mam w ofercie naprawdę różnorodne kominki, a ponieważ produkuję wiele z nich na indywidualne zamówienie i tworzę do nich obudowy.

Kominki z Poznania to mój biznes

kominkiZająłem się tym kilka lat temu, kiedy moja firma była nastawiona przede wszystkim na kotły na olej i gaz, ale też na kotły na ekogroszek. Klienci jednak coraz częściej pytali mnie o kominki z Poznania tradycyjne, z wkładami kominkowymi oraz o kominki z płaszczem wodnym, więc postanowiłem poszerzyć zakres swojej działalności. Poszerzyłem ją właśnie o różne typy kominków a także o kominy czy raczej o wkłady kominowe, dostosowane do nowoczesnych pieców i kominków. Dzięki temu mogłem spełniać wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów, którzy trafiają do mnie nie tylko z Poznania i okolic, ale też z wielu innych miast z całego kraju. Obecnie zaczynam produkcję biokominków, które ostatnio zyskały ogromną popularność, a ja chcę zająć wysoką pozycję również w tym segmencie rynku. Wciąż jednak przykładam uwagę do innych typów kominków i piecyków. Klienci często pytają o żeliwne kozy oraz o piece na pellet, zarówno takie do kotłowni, jak i te przypominające kominki, a więc zacznie bardziej dekoracyjne i pasujące do dowolnego pomieszczenia w domu.

Nieustannie staram się rozwijać i dopasowywać do zmian na rynku, staram się też wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Dbam też o szkolenia dla pracowników, by oni również nieustannie byli na bieżąco, co uważam za bardzo istotne.