Pranie tapicerki? Żaden problem

 

Kiedy ma się dzieci, człowiek ma mało czasu na cokolwiek innego niż opieka nad nimi. Byłam szczęśliwą mamą, jednak mój dzień wyglądał tak, że dostosowywałam się do planu moich dzieci i nie miałam czasu na żadne rozrywki i przyjemności. Mieliśmy samochód od pięciu lat, który bardzo dobrze nam służył. Jednak był on tylko do wożenia i nie zwracaliśmy uwagi na porządek w nim.

Usługa prania tapicerek w Szczecinie

pranie tapicerki - SzczecinTrzeba było przyznać, że auta w takim stanie jak moje dawno nie widziałam. Dzieci się w nim bawiły, konsumowały napoje i soczki i jego stan wewnątrz zaczął strasznie się pogarszać. Nie zwracałam na to uwagi, aż do czasu, gdy ciocia nie obkleiła sobie nowej marynarki jakimś starym cukierkiem. Dzieci były już większe i zaczęły bardziej uważać na to co robią, więc postanowiłam zafundować samochodowi małe SPA. Na początek pranie tapicerki – Szczecin, ponieważ to z nią był największy problem, a ja sama nie byłam zdolna, aby usunąć tyle zabrudzeń. Pojechałam więc z autem do fachowców, którzy wiedzieli w jaki sposób odpowiednio tapicerkę wyczyścić. Zostawiłam samochód na dwa dni, przez co musieliśmy się poruszać autobusem, do czego nie byliśmy przyzwyczajeni. No ale jak tak się zapuściło auto, to trzeba było ponieść konsekwencję. Z niecierpliwością wyczekiwałam telefonu, o możliwość odebrania samochodu. Gdy do mnie zadzwonili, od razu pojechałam. Moim oczom ukazał się jakby zupełnie inny samochód. Tapicerka nabrała innego, jaśniejszego koloru, wszystko się świeciło, w środku pachniało.

Po porządnym wyczyszczeniu, w aucie nie było żadnych śladów użytkowania. Od teraz dzieci mają zakaz wchodzenia z pożywieniem do środka. Szkoda, żeby ta praca poszła na marne, więc bardzo tego pilnuję. Czuję się, jakbym kupiła nowe auto, tak jest wewnątrz cudownie.