hurtownia wędkarska

Pracuję w hurtowni wędkarskiej

Wędkowanie było dla mnie bardzo nudą czynnością. Pamiętam wypady nad jezioro ze swoja rodziną, na którym śmiertelnie się nudziłam.

Pierwszą pracę można podjąć w hurtowni wędkarskiej, która działa online

hurtownia wędkarskaDorośli siedzieli z wędkami nad jeziorem, a ja nie miałam co robić tylko kręciłam się bez sensu po nadbrzeżu. Dlatego źle mi się to wędkowanie kojarzyło. Tak jakoś mi się w życiu ułożyło, że hurtownia wędkarska online stała się moim miejscem pracy. Nie chciałam tam pracować, ale kiedy straciłam pracę w sklepie odzieżowym to nie mogłam znaleźć innej pracy. W końcu uznałam, że nie ma co dłużej szukać i siedzieć w domu, więc przyjęłam tę pracę. Teraz sprzęt wędkarki dosłownie mnie otacza. Musiałam sobie na nowo przypominać z czego składa się wędka, jakie są najlepsze przynęty do różnych gatunków ryb i tak dalej. Musiałam także poznawać marki sprzętu wędkarskiego i wiedzieć które z nich to taniocha dla amatorów, a które to drogi sprzęt dla profesjonalistów biorących udział w zawodach. Moja praca nie jest może praca moich marzeń, ale nie mam na co narzekać. Każda praca, gdzie płaca mi w terminie jest lepsza niż siedzenie w domu. Internetowa hurtownia wędkarska przynajmniej sprawia, ze nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem i najczęściej przygotowują zamówienia do wysyłki lub odbioru osobistego, niż sama zajmują się doradzaniem, choć oczywiście jakby co to muszę to zrobić. Sklep wędkarski to byłoby co innego, bo tam to normalnie sprzedaje się cały sprzęt wędkarski, a nie pracuje tylko na zapleczu.

Cały czas rozglądam się za nowym zajęciem licząc, ze trafi mi się coś lepszego, ale i tak nie jest źle. Wędkowanie nadal mnie nie przekonało, ale nie jestem już tak niechętna to niego, jak to było w przeszłości. Może nawet kiedyś sama zdecyduje się na wypad na ryby?