opakowania foliowe

Praca na wakacje jako hostessa i sprawdzone opakowania foliowe

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku i zasłużonego relaksu, szczególnie dla uczniów i studentów. Wiele osób po 16 roku życia (od takiego bowiem wieku praca zarobkowa jest w Polsce legalna) poszukuje pracy, która pozwoli im rozpocząć kolejny rok szkolny czy akademicki lub zgromadzić środki na wakacyjny wyjazd czy inne przyjemności.

Opakowania foliowe nie są trwałe

opakowania folioweGdzie znajdą pracę młodzi uczniowie i studenci? Najpopularniejszą formą pracy wakacyjnej to praca przy zbiorach owoców i warzyw (truskawki, ogórki, wiśnie, jabłka, jagody i inne runo leśne) oraz praca w sklepach spożywczych i odzieżowych – często właściciele poszukują kogoś dodatkowego do pracy na okres wakacji, ponieważ jest to sezon urlopowy, kiedy większość stałych pracowników planuje sobie urlop. Mężczyźni bardzo często poszukują pracy na budowach czy w branży remontowej, a dziewczyny jako kelnerki czy barmanki. Bardzo popularnym rodzajem pracy jest praca jako hostessa bądź host. Osoby zazwyczaj w jednorazowych bądź kilkudniowych akcjach promują dane przedmioty w supermarketach czy innych miejscach publicznych, co ma na celu wprowadzenie na rynek nowego produktu i dobre jego przyjęcie bądź promocje już istniejących produktów. Ostatnio w znanym hipermarkecie zorganizowana została akcja promocyjna, która miała na celu przekonanie klientów by porzucili reklamówki foliowe (czyli te najzwyklejsze jednorazówki, które są często dodawane do zakupów) i sprawdzone opakowania foliowe na torby reklamowe z nadrukiem – bardziej trwałe i mogące służyć wielokrotnie.

Hostessy promowały również bardziej wytrzymałe i ekologiczne worki na śmieci producent ich przewidział pulę ponad 10 000 produktów, które pośrednictwem promotorek miały trafić w ręce potencjalnych klientów odwiedzających supermarket.