Poszukiwania sali konferencyjnej we Wrocławiu

Jestem menadżerką polskiego oddziału dużej międzynarodowej firmy. Ostatnio dostałam od szefa zadanie zorganizowania konferencji dla szefów oddziałów firmy z różnych państw. Nasz polski oddział miał ich gościć i pokazać jakie postępy zrobiliśmy odkąd powstał nasz oddział.Przede wszystkim musiałam więc znaleźć odpowiednie miejsce na takie wydarzenie.

Wynajęłam salę konferencyjną w centrum Wrocławia

sala konferencyjna z cateringiem WrocławNasz polski oddział mieści się we Wrocławiu, więc zależało mi na tym, aby to tutaj znaleźć odpowiednią salę konferencyjną. Poszukiwania odpowiedniego miejsca na konferencję rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sala konferencyjna z cateringiem Wrocław, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko rzuciła mi się w oczy oferta jednej z sal konferencyjnych w samym centrum Wrocławia. Postanowiłam zadzwonić pod podany numer telefonu i umówić się na spotkanie w celu obejrzenia sali w rzeczywistości, a nie tylko na zdjęciach w internecie. Akurat mieli oni wolną salę w dniu konferencji, dlatego jeszcze tego samego dnia udałam się na spotkanie. Sala konferencyjna bardzo mi się spodobała. Była widna i przestronna, a do tego klimatyzowana i posiadała odpowiedni sprzęt nagłaśniający. Dużym udogodnieniem było to, że na miejscu dysponowano także pokojami hotelowymi o wysokim standardzie dla uczestników konferencji. Również serwowany catering był załatwiany w cenie wynajmu. 

Uznałam, że jest to świetna oferta i zarezerwowałam wybrany termin na konferencję. Jak się już wkrótce okazało to był naprawdę bardzo dobry wybór. Zagraniczni przedstawiciele firmy byli bardzo zadowoleni z tak zorganizowanej konferencji. Sala była bardzo dobrze przystosowana do tego, aby urządzić w niej duże konferencje. Dużą zaletą była także sala restauracyjna.