Pomoc w przeprowadzce w Gdańsku

Od kilku lat mieszkam w Trójmieście. Przyjechałam tu na studia i już zostałam. Poznałam tu swojego męża. Już na studiach byliśmy parą. Wynajmujemy niewielkie mieszanie. Sami kupiliśmy większość mebli. Chcieliśmy sami się urządzić i mieć swoje sprzęty. Mieszkanie było stare i po ślubie postanowiliśmy zmienić miejsce zamieszkania. Na szczęście w Trójmieście jest wiele ofert najmu mieszkań.

Profesjonaliści z Gdańska pomogą się przeprowadzić

przeprowadzki GdańskMieliśmy dużo mebli. Niedawno kupiliśmy nowe szafy. Mniejsze przedmioty możemy przewieźć swoim samochodem, ale nie ma mowy, żebyśmy zapakowali am sofę czy szafy. Postanowiliśmy poszukać firmy, która pomaga w przeprowadzkach. Tak więc jeśli tym czego szukamy są przeprowadzki Gdańsk ma nam wiele do zaoferowania. W Gdańsku łatwo znaleźć takie usługi. Mieszka tam wielu studentów i młodych ludzi, którzy przeprowadzają się z całym swoim dobytkiem tak jak my. Wybraliśmy jedną z firm, ustaliliśmy termin i zaczęliśmy się pakować. W dniu przeprowadzki pod nasz blok podjechał spory samochód dostawczy. Panowie byli dobrze zorganizowani i szybko wynieśli meble z naszego mieszkania i załadowali do samochodu. Mąż pojechał z nimi, a ja udałam się do nowego mieszkania naszym samochodem. Panowie wnieśli meble i odebrali zapłatę. Cena była ustalona z góry i bardzo nam odpowiadała. Nie zapłaciliśmy dużo za przeprowadzkę z jednego końca miasta na drugi.

Mieszkamy teraz w innej części miasta. Mamy bliżej do centrum miasta co było ważne dla mojego męża, bo tam pracuje. Do pracy dojeżdża samochodem i droga zajmuje mu teraz tylko kilkanaście minut. Przystanek tramwajowy mamy pod samym domem, więc łatwo dojedziemy w każde miejsce miasta. Mieszkanie jest większe i bardziej przestronne. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Umowę podpisaliśmy od razu na dwa lata.