Podoba mi się osiedlowy plac zabaw

 

Zamieszkałam na bardzo nowoczesnym osiedlu. Osiedle powstało w środku miasta i jest ogrodzone. Kiedy oglądaliśmy z mężem różne mieszkania zwracaliśmy także uwagę na to co dzieje się wokół bloków. Mamy mała córkę i zależało nam także na bezpiecznym placu zabaw.

Korzystamy z dobrego placu zabaw

najlepsze nawierzchnie na plac zabawNa wielu osiedlach place były małe lub nie zrobiły na nas odpowiedniego wrażenia. Ostatecznie spodobał nam się plac i mieszkanie w centrum miasta. Plac był bardzo kolorowy a wszystkie sprzęty, które się na nim znajdowały były nowe i dostosowane do różnego wieku dziecka. Musze przyznać, ze dawno nie widziałam tak dużego i kolorowego placu zabaw, który od razu mi się spodobał. Widać, że deweloper postawił na młode rodziny z dziećmi i w związku z tym przygotował dla dzieciaków taki śliczny plac zabaw. Na placu zabaw znajdowała się dobra nawierzchnia, która była bezpieczna dla dzieci. Najlepsze nawierzchnie na plac zabaw powinny spełniać wszystkie wymogi i normy, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo. Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania i na pewno nie będziemy tego żałować. Nasza córka chętnie korzysta z placu zabaw i ma już sporo koleżanek i kolegów, którzy także mieszkają na tym osiedlu. Poza bezpieczną nawierzchnią podoba mi się fakt, że plac jest ogrodzony więc nie wchodzą na niego zwierzęta. Rodzice dbają o czystość na placu zabaw i nie palą nim papierosów. Wokół placu znajduje się sporo drzew a także ławek, na których można miło spędzać czas wolny. Ostatnio była u nas rodzina i dzieciaki byli zachwyceni placem zabaw.

Mówili, że u nich w mieście nie ma takiego placu i chętnie się na nim bawili z nasza córką. Jestem bardzo zadowolona, że udało nam się trafić do tej lokalizacji. Rozglądając się za mieszkaniem nawet nie marzyła o tak pięknym placu zabaw.