Platformy poprawiające kondycję ciała

 

Powrót do formy po ciąży lub długim okresie bez wyrzeczeń może być nie lada wyzwaniem. Oprócz wdrożenia odpowiedniej diet oraz ćwiczeń warto będzie skorzystać z nowinek technicznych, które usprawnią nasze ciało, a do tego będą wspaniałą rozrywką. Na rynku mamy wiele maszyn treningowych do wyboru. Warto więc nieco się o tym dowiedzieć.

Nowoczesne platformy usprawnią całe ciało

platformy wibracyjneJeśli marzy nam się szczupłe i jędrne ciało, nie musimy wcale wylewać hektolitrów potu na siłowni czy katować się drakońską dietą. Technika już tak bardzo poszła naprzód, że przygotowała dla nas liczne udogodnienia ułatwiające treningi. Hitem popularności w ostatnim czasie są platformy wibracyjne, które pomagają w walce z cellulitem i nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Dzięki wykorzystaniu mechanizmu drgającego, stymulują wybrane partie mięśniowe do wysiłku i skurczów, co pozwoli zaktywizować ciało do walki ze zbędnymi kilogramami. Ponadto, ćwiczenia na platformie poprawiają ogólną kondycję ciała, pomagając wrócić do szczytowej formy. Maszyna działa na wszystkie partie ciała i możemy je aktywizować w zależności od tego, z którymi częściami mamy największy problem. Ćwiczenie jest proste, łatwe i przyjemne. Urządzenie posiada wiele poziomów intensywności, które dostosować możemy do aktualnych predyspozycji i preferencji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z trenowaniem, a także dla kobiet, które chcą odzyskać formę po ciąży.

Platforma nie zajmuje dużo miejsca – jej kompaktowe wymiary zmieszczą się nawet w najmniejszych mieszkaniach, a więc docenią je właściciele kawalerek oraz osoby posiadające małe dzieci. Do zestawu nabyć można opaskę elektroniczną, która pozwoli monitorować postępy w ćwiczeniach, a aplikacja będzie przypominać nam o codziennym treningu.