Panele podłogowe podlaskie

Panele podłogowe podlaskie jakich nie było

Takiej galerii handlowej w Białymstoku jeszcze nie było. Jak zostało właśnie ogłoszona przez Urząd Miasta oraz inwestora w przyszłym miesiącu ma się rozpocząć budowa największej galerii handlowej, która ma zostać oddana do użytku klientów już w przyszłym roku.

Panele podłogowe podlaskie na składzie

 

Panele podłogowe podlaskieNa wspominanej konferencji prasowej przedstawione zostały konkretne plany oraz plan mającej powstać galerii, poinformowano także, iż podpisano już wstępne umowy z wieloma sklepami, które wyraziły chęć posiadania w galerii swoich sklepów. Jak wynika z opublikowanych obliczeń zatrudnienie w galerii handlowej znaleźć może nawet kilkaset osób z różnych branż. Galeria ma być bardzo wszechstronna, mianowicie, obok tradycyjnych sklepów z ubraniami, będzie się znajdował także supermarket, sklep z RTV i AGD a nawet, niespotykany dotąd w galeriach handlowych sklep z takimi elementami wyposażenia wnętrz jak drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety, panele podłogowe podlaskie oraz panele pcv. Jak zapewnił inwestor zamiar jest taki aby klient mógł znaleźć w jednym miejscu wszystkie interesujące go rzeczy a ponadto mógł obejrzeć film w kinie czy udać się na obiad albo kawę do jednej z restauracji. Jak wynika z planów, galeria ma mieć w sumie dwa piętra oraz dwupoziomowy parking. Od kilku tygodni trwały negocjacje oraz ustalenia między Urzędem Miasta oraz inwestorami. Galeria powstanie niemalże w centrum miasta, w jednym z niewielu pozostałych już wolnych placów terenu.

Budowa ma się rozpocząć lada dzień i potrwać około roku. To dobra informacja nie tylko dla osób kochających zakupy ale także dla tych poszukujących pracy, gdyż jak już wspomniano w galerii zatrudnienie ma znaleźć nawet kilkaset osób.