Nowoczesne i stylowe kompozycje kwiatowe

Wszystkie kobiety uwielbiają otrzymywać kwiaty. Nie tylko z okazji urodzin czy rocznicy ślubu. Mile widziane są także kwiaty po prostu wręczany bez okazji. Świetną alternatywą w ostatnim czasie dla kwiatów w bukiecie stały się kwiaty w pudełku. Zachowują one długo świeżość i prze pięknie wyglądają.

Nowoczesne kwiaty w pudełku

flower box kwiatyW wielu nowoczesnych kwiaciarniach możemy spotkać kwiaty typu flower box. Są to kwiaty cięte lub sztuczne, które umieszczone są w boksie. Jeśli chodzi o flower box kwiaty świeże utrzymują się do kilkunastu dni. Zatem wytrzymują dłużej niż kwiat też żywe w bukiecie. W środku każdego pudełkach znajduje się gąbka nasączona wodą. Oczywiście po kilku dniach można tą gąbkę dodatkowo zwilżyć wodą. Kobiety uwielbiają w takich boksach otrzymywać róże. Nie od dziś wiadomo, że róże utrzymują się najdłużej i najpiękniej pachną. Jeśli chodzi o pracę sztuczne tutaj może kompozycja składać się z kilku rodzajów. Oczywiście i w jednym i w drugim flower bok się muszą znaleźć się jakieś dodatkowe zielone gałązki, które wypełniają pięknie całość. Ponadto flower box wykonany jest z pięknego wodą odpornego tworzywa, które po usunięciu kwiatów można w inny sposób wykorzystać. Cena za flower box z kilkoma kwiatami zaczyna się od 30 zł za małą szt. Oczywiście im większe flower box z większą ilością kwiatów tym po prostu droższy.

Kobiety uwielbiają kwiaty nie tylko na specjalne okazje. Ostatnim czasie bardzo modne stały się kwiaty, które dawane są w pudełku. Takie nowoczesne a zarazem niespotykane bukiety w pudełkach nie kosztują znacznie więcej od tradycyjnych. Mimo tego coraz częściej mają swoich zwolenników, a kwiaciarnie które je wykonują mają wielu klientów. Sztuczne flower boxy są dostępny tylko w kwiaciarni ale także w sklepach z dekoracjami do domu.