Nowe kalendarze książkowe z logo w firmie

W firmie, której pracuje zawsze było naprawdę bardzo dużo takich typowo pracowniczych akcesoriów. W pracy zawsze z koleżankami zastanawiałyśmy się co będzie nowego w tym roku. Bowiem, co roku rzeczy te znacząco różniły się od siebie.

Kalendarze książkowe z logo dla pracowników

kalendarze książkowe z logoOczywiście wszystko jest kwestią gustu. I raz uważałyśmy że były to rzeczy lepsze raz gorsze. Często było tak, że ktoś w pracy miał zupełnie inną opinię na ten temat. Te akcesoria były wprowadzane zawsze w styczniu. I było to dla nas niespodzianka. Były to zazwyczaj kalendarze trójdzielne dla firm, które ja bardzo lubię. I mi osobiście te kalendarze zawsze ułatwiały pracę. Zawsze wieszałyśmy z koleżankami taki kalendarz na ścianie i codziennie był przestawiony na odpowiedni dzień. Zaznaczałyśmy w nim także jakieś ważne daty. Były także kalendarze książkowe z logo i każdy z pracowników dostawał taki jeden kalendarz. Te kalendarze były naprawdę zawsze bardzo porządne. Nie były to na pewno jakieś najtańsze kalendarze z logo a na ogół były one w skórzanej oprawie. Ja jestem osobą, która jest tradycjonalistką. Nie jestem przyzwyczajona żeby na przykład spotkania wpisywać obie w telefon. Wszystko bowiem do tej pory zapisuję w kalendarzu. Już chyba nawet nie wyobrażam sobie życia bez takiego kalendarza. Jednak moja praca polega na tym, że mam umówione spotkania z klientami. I gdyby nie ten kalendarz to nie byłoby to dla mnie proste. Ja lubię po prostu taką pracę. Dowiedziałam się, że do zrobienia takich kalendarzy jest potrzebne tłoczenie na gorąco, to znaczy jest potrzebne do zrobienia logo.

Kiedyś mieliśmy takie duże kalendarze. Jednak w tym roku dostaliśmy trochę mniejsze. Dla mnie jest to jednak wygodniejsze bo teraz mogę swój kalendarz schować z łatwością do torebki. Wcześniej bowiem musiałam mieć go w odzielnej reklamówce.

Więcej na www.diary.waw.pl