szkoła tenisa

Nowa szkoła tenisa w okolicy

Moja okolica jest dość mało ruchliwa. Mimo że to Warszawa, to jednak jest tutaj bardzo spokojnie. Jedno ze spokojniejszych osiedli po prostu. Niedawno jednak się coś wydarzyło, a mianowicie otwarto szkołę tenisa.

Szkoła tenisa to fajny pomysł

szkoła tenisaW związku z tym wydarzeniem zrobiło się tłoczno i trochę więcej życia nagle miała w sobie ta dzielnica. Cieszę się z tego, bo normalnie to są po prostu jakieś nudy na pudy. Szkoła tenisa dla amatorów w Warszawie to chyba bardzo fajny pomysł dla naszych dzieciaków. Ponoć zresztą są tam organizowane także zajęcia dla dorosłych. Może się nawet skuszę. Zobaczymy, na razie wszyscy rzucili się na ten tenis, bo były rozdawane specjalne bony na zajęcia. Pójdę, kiedy już się tam nieco rozluźni. Szkoła tenisa to może być naprawdę fajne miejsce. Zastanawiam się czy tenis dla dzieci jest dobrze prowadzony, bo jeśli tak, to może zapewniłabym moim kochanym dzieciom jakąś rozrywkę. Będę się orientować później. Na razie cieszę się, że mamy takie sąsiedztwo. Zawsze trochę więcej się dzieje. Nasze osiedle wcześniej było taką dzielnicą, gdzie głównie mieszkają osoby starsze. Trudno się więc dziwić, że nie było ogólnie zbyt wielu rozrywek. Coraz więcej jednak zamieszkuje tu osób młodych i widocznie szkoła tenisa ma tutaj rację bytu. Myślę, że może to być dobry pomysł i na pewno znajdą się jacyś chętni. Tenis w ogóle wydaje mi się bardzo ciekawym sportem. Nie wiem czy akurat dla mnie, ale planuję też spróbować. W moim wieku jeszcze można się trochę poruszać dla zdrowia. Mam nadzieję, że ceny nie będą jakieś bardzo wygórowane, bo ogólnie to wiadomo, że warszawskie standardy są na wysokim poziomie i ceny także.

Ja jednak tu żyję nie od dziś, więc wszystko mi wiadomo. Zarabiam w końcu też tak, jak przystało na warszawskie warunki pracy. Wszystko się więc zgadza.