niklowanie

Niklowanie pracą dla każdego?

Szukając pracy i mając przystawiony nóż do gardła w postaci tego wymagania, że musimy ją znaleźć dopiero wtedy najczęściej uświadamiamy sobie jakie błędy popełniliśmy w swoim życiu jeśli chodzi o dokonywanie wyborów.

Niklowanie to zajęcie dla każdego, kto chce zarobić

niklowanieGeneralnie zawsze bardziej od edukacji interesowała nas zabawa i wszelkie inne rzeczy. Stąd zamiast udać się do technikum, to poszliśmy do średniej klasy liceum, a następnie udaliśmy się na jeden z dosyć prostych nikomu niepotrzebnych kierunków studiów. Za nic mieliśmy sobie rady starszych znajomych czy rodziców. Teraz mamy papierek magistra w dziedzinie zarządzania i siedzimy od kilkunastu miesięcy w domu i szukamy pracy, bo przecież nie pójdziemy do pracy w restauracji czy jakimś fast foodzie, bo to nie na tym też polega. Przeglądając portale ogłoszeniowe zwracamy uwagę, że najwięcej ogłoszeń jest z branży technicznej. Jeśli posiadalibyśmy umiejętności, które pozwalają nam na wykonywanie czynności takich jak niklowanie, chromowanie, srebrzenie i cynowanie to bez problemu znaleźlibyśmy pracę w Bydgoszczy czy w wielu innych miejscach kraju. Dodatkowo była by to praca na umowę stałą, czyli mielibyśmy dostęp do wszelkich świadczeń czy urlopów, czyli rzeczy o których każdy marzy i których każdy pragnie. Przebranżowienie się w dzisiejszych czasach jest czymś jak najbardziej normalnym i coraz więcej bezrobotnych się na to decyduje i decydować będzie nadal, bo rynek pracy jest nieugięty i wchłania słabszych, a utrzymują się na nim tylko Ci mocniejsi i Ci którzy się potrafią wybronić swoją wiedzą i umiejętnościami. Inni niestety giną. Ty jeśli dopiero jesteś po maturze i przed Tobą całe życie to dwa razy się zastanów co wybierzesz jako swój przyszły cel na edukacje.

Życie nie będzie się z Tobą szczypać, a jeśli się nie dostosujesz to Cię porzuci tak samo jak wyrodna matka porzuca swoje dzieci.