Najlepszy dentysta dla torunian

Moja córka bardzo szybko urosła. Rodzic w okresie rozwoju dziecka w każdym wieku jest bardzo ważny i musi sprostać wielu zadaniom które zostają na niego nałożone. Musimy dbać o właściwy przebieg procesów poznawczych i emocjonalnych u dzieci. Uczą się od nas, więc czasami powtarzają nasze reakcje i musimy uważać, żeby nie dać ponieść się emocjom.

Wizyta z córką u dentysty dla dzieci

dentysta dla torunianNiezwykle ważne są też badania kontrolne u specjalistów. Uważam, że bardzo istotna jest inicjacja ze stomatologiem. Warto zapisać się na pierwszą wizytę do sprawdzonego stomatologa, żeby dziecko nie miało traumy do końca życia. Najlepiej udać się na wizytę,kiedy nie widzimy u naszej pociechy jeszcze żadnych zmian ani próchnicy. Wtedy wizyta nie będzie stresująca. Dobry dentysta dla torunian znajduje się niedaleko nas. Postanowiłam poszukać do niego numeru telefonu i znaleźć jakieś opinie o nim. Byłam ciekawa, czy rodzice przychodzą do niego ze swoimi dziećmi i jak postrzegają przebieg wizyt. Zależało mi na tym, żeby córka czuła się pewnie i zaufała doktorowi. Gdyby miał do niej złe podejście, mogłaby do końca życia bać się chodzić do dentysty. Tak się mówi, że dziecko później zapomina i coś w tym jest, ale jednak gdzieś w podświadomości taki lęk tkwi niestety. Pomyślałam, że lepiej, jak przejdę się osobiście zapisać i wtedy będę mogła porozmawiać z dentystą na żywo i sprawdzić, jak wygląda i czy jest miły. Poszłam tam z córką, żeby mogła go poznać już przed wizytą. Okazało się, że to bardzo miły pan.

Dentysta ten faktycznie miał rękę do dzieci. Córka uśmiechała się i czekała grzecznie, aż zrobi jej przegląd ząbków. Pan obiecał jej naklejkę dzielnego pacjenta, więc siedziała cicho i rozmyślała o prezencie, który naklei sobie w swoim pamiętniku.