Najlepsze winnice w kraju

 

Mój mąż jest osobą, która posiada bardzo wiele pasji. Jedną z nich niewątpliwie jest wino. Maz interesuje się samym jego wyrobem oraz tym z jakich owoców jest produkowane. Także przeczytał już na temat bardzo wiele. Za granicą byliśmy też kilkakrotnie w różnych winiarniach.

Wyjazd z mężem do winnicy i nocowanie tam

polskie winnice z noclegiemI wiem, że dla niego te wyjazdy była bardzo cennym doświadczeniem. Koleżanka z pracy powiedziała mi ostatnio, że można odwiedzić też winnice w Polsce i że można nawet tam spać. Jej znajomi podobno ostatnio wrócili z takiej wycieczki i byli tym zachwyceni. Nawet nie przypuszczali, że może być to tak interesujące. Zaczęłam więc sprawdzać gdzie by można było pojechać niedaleko. Mąż ma niedługo urodziny i mógłby być to dla niego wspaniały prezent. Takie polskie winnice z noclegiem znalazłam w internecie. Na zdjęciach wygląda to wszystko bardzo dobrze. warunki noclegowe też są na najwyższym poziomie. A do tego można zjeść coś przygotowanego na bazie wina lub z winorośli lub winogron. To wszystko brzmiało naprawdę zachęcająco. Do tego taki pobyt dla dwóch osób na weekend z wyżywieniem nie kosztuje wcale dużo. Nie zastanawiałam się więc na tym dłużej i po prostu zarezerwowałam wyjazd. Stwierdziłam, że nie powiem o tym mężowi do ostatniej chwili. Po prostu przyjadę po niego do pracy w piątek i zabiorę w te wyjątkowe miejsce. Wcześniej oczywiście spakuję go i siebie. Będzie to dla niego spora niespodzianka. I tak też zrobiłam. Mąż do samego końca nie podejrzewał dokąd jedziemy aż do momentu gdy przeczytał, że jest to winnica.

Był naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony tym miejscem. I podobało się mu tam chyba niemal wszystko. Zresztą mi też bo był to bardzo interesujący wyjazd. Myślę, że będziemy tu wracać co jakiś czas.