Miła toruńska rozrywka

Wspólnie z paczką znajomych, co roku wybieramy się w okresie wakacyjnym do innego polskiego miasta, by nieco pozwiedzać. Priorytetem jednak jest zawsze wspólne spędzenie czasu, ponieważ rzadko mamy okazję ku temu, by się spotkać. W tym roku naszą wakacyjną destynacją jednogłośnie stał się Toruń. Tak się złożyło, że nikt z nas wcześniej nie był w tym mieście, toteż z chęcią się do niego wybraliśmy. 

Ciekawe spędzenie czasu w Toruniu

rozrywka w toruniuJako, że jesteśmy mimo wszystko przedstawicielami pokolenia millenialsów, chcieliśmy aby oprócz walorów towarzyskich, rozrywka w toruniu stała na równie wysokim poziomie. W tym celu poszukaliśmy parę fajnych miejsc, które szybko przyporządkowaliśmy kategorii: „must see”. Wśród nich były różne zabytki, nietypowe miejskie zakątki, czy też fajne lokale gastronomiczne, w których można zjeść coś modnie nietypowego. Mimo, że na co dzień nie jesteśmy fanami hummusu i bobu, to czasami lubimy zjeść coś niekonwencjonalnego, co na pierwszy rzut oka nie może smakować dobrze. Bardzo często w takich przypadkach kucharz jednak bardzo dobrze wie co robi i nietypowe połączenie smaków wychodzi na dobrze. Po tych paru dniach spędzonych w Toruniu, jednogłośnie stwierdziliśmy, że dobrej rozrywki nam w nim nie brakowało. Oczywiście bardzo dużo, jak nie najwięcej zależy od odpowiedniego towarzystwa, w którym spędza się czas. Warto jednak pamiętać, że miejsca, w których się bywa także wiele znaczą w ogólnym rozrachunku. 

Z Torunia wróciliśmy przede wszystkim bogaci we wspomnienia. Bawiliśmy się wręcz doskonale. Mimo, iż zdajemy sobie sprawę, że wynika to głównie z faktu, że jesteśmy zgraną ekipą, to i toruńskim miejscom zawdzięczamy tak wspaniałą rozrywkę. Na szczęście udokumentowaliśmy to na wielu fotografiach, które również z nami wróciły.