Metalowy medal okolicznościowy

Organizując jakiś konkurs lub zawody sportowe musimy zapewnić nagrody dla zwycięzców naszej imprezy. Nie możemy pominąć tego aspektu, ponieważ nawet najlepszy konkurs bez nagród nie wzbudzi odpowiedniego zainteresowania. Nagrody nie muszą być drogie, ale muszą być chociażby miały być symboliczne. Rodzaj nagród trzeba dobrać odpowiednio do okoliczności.

Medal jako nagroda

medale okolicznościoweTak jak już wcześniej wspominałem, organizując zawody lub konkurs, musimy przygotować jakieś nagrody, a co więcej muszą być one adekwatne do okoliczności. W przypadku zawodów sportowych bardzo dobrze sprawdzą się medale okolicznościowe, ponieważ chyba każdemu sportowcy kojarzą się ze zdobywaniem medali. Oczywiście nie musimy kupować medali z metali szlachetnych, możemy kupić medale, które są tylko pozłacane lub posrebrzane. Uczestnicy naszych zawodów i tak powinni być zadowoleni z takich nagród, zwłaszcza że te nagrody będą mieć dla nich wartość sentymentalną. Zazwyczaj tak jest, że patrząc na taki medal po czasie wspominamy to za co zdobyliśmy taki medal, a nie to ile on mógł kosztować. Jeśli się postaramy, to w internecie możemy znaleźć firmy, które oferują wykonanie takich medali z okolicznościowym grawerem. Medale tego typu wykonywane są z dobrej jakości materiałów, dzięki temu są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Zamawiając kilkanaście takich medali musimy liczyć się z kosztem kilkuset złotych. W przeliczeniu na jeden medal wyjdzie nam, że za jedną sztukę zapłacimy od kilkunastu do około trzydziestu złotych. Nie jest to wysoka cena. Zamówienia możemy dokonać za pośrednictwem internetu. Wystarczy skontaktować się z firmą, która oferuje tego typu usługi i dogadać szczegóły zamówienia. Czas realizacji to zazwyczaj kilka dni roboczych.