działki rekreacyjne na sprzedaż

Mama sprzedaje działki rekreacyjne

Mama prowadzi biuro nieruchomości od czterech lat. Ja ukończyłam fotografię i chętnie jej pomagam w różnych zleceniach. Biuro nieruchomości mojej mamy znajduje się w centrum miejscowości Bydgoszcz. Jest znane i cenione przez klientów. Mama sobie na wszystko sama zapracowała.

Fotografuję działki rekreacyjne

działki rekreacyjne na sprzedażNie miała żadnych znajomości, żadnego wsparcia. Postanowiła iść na kurs i ostatecznie kurs tak jej się spodobał, że zainwestowała wszystkie oszczędności w biuro. Biura nieruchomości w naszej okolicy nie odczuwały konkurencji. Pewnie nie sądziły, że mama utrzyma się na rynku. Mama powoli jednak osiągała założone przez siebie cele i powoli zdobywała swoich klientów. Mama w swojej ofercie miała tanie mieszkanie. Niektóre były do remontu i inne biura nieruchomości nie chciały ich sprzedawać. Tłumaczyły się, że proces sprzedaży takich mieszkań będzie długi i dla nich nie opłacalny. Mama przyjmowała każde mieszkania na sprzedaż. Zawsze starała się je doprowadzić do lepszego wyglądu i tanie mieszkanie się szybko sprzedawały. Mama od jakiegoś czasu dostaje zlecenia na tanie działki rekreacyjne na sprzedaż w Bydgoszczy. Wiele osób o nie pyta, wiele klientów chce żeby mama pomogła im je sprzedać. Mama zatrudnia w firmie jednego agenta, który ma dziesięcioletnie doświadczenie. Razem działają w tej branży. Ja pomagam im kiedy dostają zlecenie. Jadę do klienta i robię profesjonalne zdjęcia. Fotografuje mieszkania, domy, działki rekreacyjne na sprzedaż czy jakieś magazyny. Zdjęcia obrabiam i przekazuję mamie. Takie ogłoszenie z moim zdjęciem jest umieszczane na stronie internetowej.

Nie zajmuje się żadnymi formalnościami. Mama zauważyła, że od kiedy korzysta z moich usług to jest większe zainteresowanie ofertami. Strona ma więcej odsłon. Jestem szczęśliwa, że mogę pomóc w tej sposób