Lekki catering dietetyczny

Żywienia w restauracjach czy barach nie można nazwać zdrowym, ponieważ nigdy nie wiemy co dokładnie jemy i ile kalorii posiada dany posiłek. Żeby schudnąć, trzeba pilnować tego co się spożywa, bo kalorie czają się w każdym kęsie.

Ile kalorii mają dania cateringowe?

catering dietetyczny InowrocławJeszcze do niedawna, osoby, które chciały zgubić zbędne kilogramy, musiały się udać do dietetyka po indywidualny jadłospis i samodzielnie przygotowywać swoje posiłki. Dziś nie jest to konieczne, ponieważ mogą to za nas zrobić specjaliści, a my dostaniemy gotowe dania pod drzwi. Najlepiej wybrać catering dietetyczny Inowrocław jest miastem, gdzie dania są dowożone do pracy lub domu klienta. Mogą oni wybierać rodzaj diety i określać zapotrzebowanie kaloryczne. Do wyboru jest dieta wegańska, bezglutenowa, śródziemnomorska czy wegetariańska. Zakres kaloryczności wynosi najczęściej od tysiąc czterysta do nawet trzech tysięcy kalorii dla sportowców. Dania są komponowane w oparciu o piramidę żywienia, zgodnie z którą najwięcej w pożywieniu znajduje się świeżych warzyw, produktów pełnoziarnistych, chudego mięsa i ryb. Posiłki są lekkostrawne, więc będziemy się po nich dobrze czuli. Dietetyczny charakter cateringu jest zachowany dzięki stosowaniu licznych zamienników niezdrowych produktów. Posiłki są syte i smaczne, dzięki odpowiednim przyprawom i dodatkom. Dieta wcale nie musi oznaczać jedzenia ciągle tego samego, bo jest mnóstwo produktów, które doskonale zastępują ziemniaki, schabowego, pierogi czy kaloryczne ciasta z ciężkimi kremami.

W cateringu dietetycznym poza śniadaniem, obiadem i kolacją, znajdują się przekąski, będące zdrowymi zamiennikami słodyczy. Także nawet na diecie, można jeść czekoladę, tylko nie może to być mleczna z dużą zawartością cukru i tłuszczu.