grafika na szkle

Laminat czy druk, którą metodę grafiki na szkle wybrać?

Decydując się na zmianę w mieszkaniu nie musimy wprowadzać diametralnych zmian. Kilka drobnych elementów wystarczy, żeby nadać mieszkaniu nowego spojrzenia. Coraz większą popularnością cieszy się grafika na szkle, której grono fanów rośnie. Wybierając właśnie ten sposób odświeżenia domu mamy dwie opcje do wyboru.

Grafika na szkle bowiem może być drukiem, bądź laminatem dekoracyjnym.

grafika na szkleLaminat dekoracyjny polega na tym, że wybrany przez nas obraz umieszczony jest między dwiema szybami. Nie ma problemu z późniejszym czyszczeniem szkła, lub trwałością laminatu. Może być zamontowany w wybranym przez nas pokoju. Może być to kuchnia, łazienka, sypialnia. Również miejsce docelowe jest dowolne. Grafika na szkle może znajdować się w szybie drzwi, szafy, stolika. Nawet jeśli obraz zostanie czymś zalany, czy zabrudzony nie ma możliwości, żeby został uszkodzony. Jest to inwestycja na długie lata, która na pewno sprawi satysfakcję. Również druga metoda pozwala cieszyć się wybranym wzorem długi czas. Różni się jednak tym, że potrzeba tylko jednej szyby, aby stworzyć ozdobę. Wybrany wzór drukowany jest bezpośrednio na szkle. Również tutaj wybór obrazków jest ogromny. Są to trwałe wzory, wykonane bardzo precyzyjnie.

To do nas należy decyzja, którą metodę wybierzemy. Jedna jak i druga wygląda bardzo korzystnie i może cieszyć nasze oko przez wiele, wiele długich lat. Może ona zatrzymać nasze wspomnienia właśnie w tym zdjęciu i z każdym spojrzeniem przypominać, o tym jakże szczęśliwym dla nas czasie.