Kupno wkładu zapachowego do pisuaru

Udałam się na zakupy do pobliskiego sklepu z artykułami chemicznymi do domu. Sprzedawała tam moja znajoma, która często zostawiała mi jakieś nowości, które mogłam potem przetestować w domu. Ostatnio pokazała mi nowość w swoim sklepie. Były to zapachowe wkłady do pisuaru. Bardzo zainteresowałam się tym produktem, ponieważ zawsze miałam problem z tym, żeby utrzymać pisuar w czystości.

Sprawdziłam jak działają wkłady zapachowe do pisuaru

wkład zapachowy do pisuaruKupiłam jeden wkład zapachowy do pisuaru i w domu od razu zdecydowałam się go przetestować. Przeczytałam na instrukcji obsługi, że najlepiej należy oczyścić muszlę pisuaru z drobnych nieczystości tak żeby wkład się mógł odpowiednio przykleić. Tak też zrobiłam. Następnie, zgodnie z zaleceniami producenta przykleiłam żelową wkładkę jak najbliżej odpływu. Muszę przyznać, że zauważyłam jej pozytywne działanie już pierwszego dnia. Wkładka zapachowa działała niczym odświeżacz powietrza. Dzięki niej w całej łazience unosił się przyjemny, kwiatowy zapach. O wiele łatwiej było mi teraz również utrzymać cały pisuar w czystości, ponieważ zakupiony przeze mnie wkład miał działanie antybakteryjne i dodatkowo zapobiegał osadzaniu się kamienia w muszli pisuaru. Dzięki temu z łatwością można było wymyć pisuar w takich miejscach, gdzie zazwyczaj ciężko jest sięgnąć ścierką czy szczotką. Korzystanie z takich wkładów to także dobry sposób na dezynfekcję ubikacji.

Jestem z nich bardzo zadowolona. Tym bardziej, że można je dostać w bardzo dobrej, niskiej cenie. Są dostępne w wielu wariantach zapachowych, dlatego zarówno ci którzy lubią delikatne ledwo wyczuwalne zapachy, jak i ci, którzy wolą mocne, ostre zapachy znajdą wśród nich coś odpowiedniego dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z tego sposobu czyszczenia pisuarów.