Konieczność opróżnienia szamba

Moi teściowie kupili jakiś czas temu działkę rekreacyjną i bardzo mnie to cieszyło. Z mężem nie mieliśmy gdzie spędzać urlopu, bo na wyjazdy nie było nas stać i pojawiła się ciekawa alternatywa. Teściowie zgodziła się, żebyśmy urlop spędzili na ich działce.

Zamówienie pracownika do opróżnienia szamba 

opróżnianie szamba warszawaTeściowa zaznaczyła, że na koniec urlopu będę musiała zostawić opróżnione szambo, gdyż nie było ono za głębokie i szybko się napełniało. Teść przed naszym urlopem już załatwił opróżnianie szamba Warszawa była niedaleko, więc wiedziałam, że szybko uda się kogoś zorganizować. Urlop upłynął nam bardzo przyjemnie i dość szybko. Pogoda dopisywała. Pod koniec tygodnia zabrałam się za załatwianie pracownika, który miał wykonać opróżnianie szamba. Byłam sprawdzić jak tam wyglądało i faktycznie szambo było prawie pełne. Teść miał numer telefonu do człowieka, który ostatnio opróżniał szambo na działce i ten numer był przy lustrze, zapisany na karteczce. Od razu tam zadzwoniłam, bo firma ta była sprawdzona i nie było sensu szukać kogoś innego. Na dodatek teść mówił, że człowiek, który opróżnił ostatnio szambo był bardzo precyzyjny i punktualny a za swoje usługi życzył sobie niedrogą cenę. Od razu udało mi się dodzwonić i umówiłam opróżnianie szamba na sobotę po południu. Człowiek ten obiecał przyjechać do godziny osiemnastej najpóźniej i wywiązał się z tych ustaleń. Nie przyglądałam się jak opróżniał szambo, ponieważ musiałam spakować rzeczy. Tego dnia wracaliśmy do domu.

Teściowa po kilku dniach zadzwoniła do mnie, ponieważ była bardzo zadowolona z tego, w jakim stanie zostawiliśmy domek na działce. Oczywiste dla mnie było, że wszystko uprzątnęłam przed wyjazdem, ponieważ jak przyjechałam z mężem na działkę, to było tam bardzo czysto.