Jestem zadowlona z tapety, którą kupiłam

Moja córka ma już trzy lata. Postanowiłam z mężem zrobić u niej w pokoju remont. Córka uwielbia rysować i nasze ściany wymagają odświeżenia. Wszędzie mamy jakieś rysunki i chociaż tłumaczę, że nie wolno rysować po ścianach to i tak zawsze znajdę za jakiś czas jakiś nowy rysunek.

Kupiłam tapetę zmywalną

tapety zmywalneO tapecie zmywalnej powiedziała mi moja siostra. Mamy dzieciaki w tym samym wieku i jej synek także jest małym artystą. Kiedy siostra kupiła tapetę zmywalną nie ma problemu ze zmazaniem jakiegoś rysunku, który zostanie przez synka namalowany. Postanowiłam jej posłuchać i znalazłam jasno różową tapetę, która będzie idealnie pasować do mebli z pokoju córki. Tapety zmywalne nie różnią się niczym w wyglądzie od standardowych tapet. Tapety zmywalne są nawet w tej samej cenie. Kupiłam tapetę w tym samym sklepie co moja siostra. Zasugerowałam się jej opinia i mam nadzieję, ze będę z tapety tak samo zadowolona jak ona. Mój mąż pomaluje sufit i kaloryfer i sam przyklei wszystkie tapety. Mam nadzieję, że córce spodobają się zmiany u niej w pokoju jakie dla niej szykujemy. Teraz córka na spokojnie będzie mogła rysować sobie po tapetach a ja bez problemu pozbędę się poszczególnych rysunków. Tapety zmywalne idealnie pasują do naszego mieszkania. Pokoik ładnie wygląda a mąż uwiną się bardzo sprawnie z całym remontem. Jestem zadowolona z jego pracy. Podziękowałam siostrze za polecenie nam tej tapety. Rzeczywiście wszystkie rysunki schodzą bez problemu.

Córka jest zadowolona z drobnych zmian w pokoju. Od razu zauważyła, że na ścianach ma tapety. Powiedziała, że wybraliśmy dla niej najładniejszy kolor. Córka uwielbia różowy kolor więc idealnie trafiliśmy z wyborem. Tapeta pasuje do mebli dokupiliśmy jeszcze kilka dodatków i teraz pokój jest jeszcze bardziej dziewczęcy.