jagd in polen

Jagd in Polen równie kontrowersyjne jak kłusownictwo?

Kłusownictwo jest dużym problem w Polsce, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Czym jest samo kłusownictwo? Jest to zabijanie, chwytanie i tropienie zwierzyny oraz łowienie ryb wbrew obowiązującym przepisom. A jakie to przepisy? Mogą one określać zakaz polowań w konkretnym miejscy, czasie i na konkretną zwierzynę.

Jagd in Polen to polowania obcokrajowców na terenie naszego kraju za zezwoleniem, które w przeciwieństwie do kłusownictwa jest legalne

jagd in polenZa kłusownictwo uważa się także polowanie i połów ryb bez posiadania niezbędnych zezwoleń. Nie każda osoba która otrzymała zarzut kłusownictwa jest rzeczywiście kłusownikiem, czasami wynikać to może z niedopatrzenia lub niedoinformowania. Nie każdy musi znać okresy w których wolno polować dajmy na to na jelenie a kiedy nie. Z kolei jagd in Polen to z języka niemieckiego polowanie w Polsce. Wielu rodzimych myśliwych jest przeciwnych rekreacji obcokrajowców na terenie naszego kraju, dlatego często starają się im udowodnić kłusownictwo. Żeby uniknąć tego rodzaju nieprzyjemności można skorzystać z pomocy biura organizującego polowania. Wybierając takie rozwiązanie mamy pewność, że nie złamiemy żadnych przepisów i nie czekają nas z tego tytułu żadne konsekwencje. W ofercie takich biur można znaleźć polowania na kaczki, gęsi, bażanty, sarny, jelenie, daniele, muflony, dziki a nawet i grubego zwierza. Warto pamiętać, że to że korzystamy z usług biura gwarantuje, że zawsze możemy na wszystko polować. Biura w swojej aktualnej ofercie posiadają po prostu tylko te warianty polowania, które są obecnie prawnie dozwolone.

Takie rozwiązanie jest coraz częściej wybierane tym bardziej, że polowania w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. I to nie tylko ze strony Polaków, ale i także obcokrajowców, dla których biura organizacji polowań przygotowują specjalnie dostosowane oferty.