Impreza z talerzami jednorazowymi

 

Duże imprezy, z wieloma gośćmi mogą być problematyczne. Szczególnie jeśli organizujemy przyjęcie w typie parapetówki. Wiadomo, iż jest to dosyć specyficzne spotkanie mające na celu świętowanie przeprowadzki, czy też początek wicia swojego nowego, wspólnego gniazdka. Często jest to mieszkanie w stanie deweloperskim lub dopiero wybudowany dom. Więc kiedy już inwestujemy we własne cztery ściany, to często oszczędzamy na innych płaszczyznach.

Jednorazowe talerze są pomocne w czasie imprez

talerze jednorazoweZatem kiedy zapraszamy gości na parapetówkę do niewykończonego jeszcze mieszkanka, to warto jest przygotować się do tego niskim kosztem. Ale jak poradzić sobie z kwestią braku wystarczającej ilości naczyń? Świetnym rozwiązaniem tego problemu są talerze jednorazowe. W sklepach z asortymentem „imprezowym” lub w zwyczajnych hipermarketach można kupić je nie tylko w podstawowej – białej formie. Często widuję je w różnych wariantach kolorystycznych, a ilość dostępnych na rynku wzorów jest niemalże przytłaczająca. Daje to możliwość zorganizowania pierwszej imprezy tematycznej w naszych progach. Jest to dodatkowa atrakcja dla gości, a my zyskujemy opinię niesamowicie kreatywnych ludzi z pomysłem. Nie musimy ograniczać się też do jednego rozmiaru owych talerzy, bo są one dostępne w wielu rozmiarach. Dodatkową zaletą jest fakt, że możemy kolorowymi markerami pooznaczać talerze, by się nie myliły. Możemy zapisać imiona lub pseudonimy gości gdzieś na krawędzi.

Jest to rozwiązanie niesamowicie ekonomiczne właściwie w każdej kwestii. Nie jesteśmy zmuszeni kupować drugiej zastawy specjalnie w tym celu, a papierowe lub plastikowe talerzyki sprawdzą się idealnie przy takim spotkaniu. Dodatkowo też oszczędzamy wodę i nasz czas, bo nie musimy robić ogromnego zmywania po wyjściu gości. Z czystym sumieniem można takie talerze bo użyciu wyrzucić do kosza.