Napędy do bram

Hurtownia z bramami i wytrzymałymi napędami do bram

Stosunkowo niedawno rozpocząłem pracę w hurtowni z materiałami do bram przesuwnych. Zajmujemy się również sprzedażą detaliczną. W naszym mieście mamy dość duży sklep.

Wytrzymałe napędy do bram i ich sprzedaż

Napędy do bramOstatnio w naszym sklepie zderzyła się dość ciekawa i nawet zabawna sytuacja. Przyszła do nas bardzo smutna klientka. Powiedziała, że zepsuł jej się wjazd do garażu. Podobno wezwała fachowa, który stwierdził, że wytrzymałe napędy do bram przesuwnych będą potrzebne. Dał jej na karteczce informację jakie i prosił żeby sama je załatwiła. Jako, że bardzo nam się zrobiło jej żal dostała cenę hurtową zamiast detalicznej. Następnego dnia przyszła znów bo padła jeszcze automatyka do bram. Potrzebowała siłowniki do bram. I tutaj sytuacja się powtórzyła. Bardzo nam podziękowała i wyszła. Zaczęliśmy się śmiać, że będzie to nasza stała klientka. Jeden z kolegów z pracy po jej wizycie stwierdził, że ma wrażenie, że skądś ją zna. Podpuszczaliśmy go, że może wpadł jej w oko i przychodzi żeby go zobaczyć, a brama jest tylko i wyłącznie wymówką. Zapomnieliśmy o temacie, ale tylko do kolejnego dnia. Trzeciego dnia z rzędu znów przyszła i powiedziała, że teraz potrzebuje piloty do bram. Nie wiedzieliśmy już co powiedzieć, więc zapytaliśmy na początek czy fachowiec, którego zatrudniła zna się na robocie. Zaczerwieniła się i powiedziała, że sama nie wie. Nagle do sklepu wszedł nasz kolega.

I nagle wszystko się wyjaśniło. Okazało się, że jej wizyty naprawdę były wymówką. Chciała po prostu umówić się z naszym kolegą. Od tamtego incydentu zostali parą papużek nierozłączek.