Gdzie sprawdzą się sufity z nadrukiem?

O sufitach napinanych słyszał każdy z nas. Jednak gładka powierzchnia nie jest jedynym wyjściem kiedy wykańczasz swoje wnętrza. Świetnym rozwiązaniem będą sufity z nadrukiem. Sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach prywatnych, ale również w salach czy restauracjach. Chcesz poznać więcej zalet sufitów z nadrukiem? Koniecznie czytaj dalej.

Nadruk na suficie – czy to możliwe?

sufity z nadrukiemDo najczęściej wymienianych zalet sufitów napinanych należą szybki montaż i możliwość ukrycia niedoskonałości stropu. Jednak nie sposób wspomnieć także o ogromnej liczbie faktur i wzorów, które oferuje to rozwiązanie. Nie jesteśmy skazani jedynie na gładką, jednolitą powierzchnię. W pokoju dziecka sufity z nadrukiem wkomponują się idealnie. Malec będzie mógł przyglądać się koronom drzew lub samolotom na niebie nawet w pochmurny dzień. Połączenie nadruku drogi mlecznej z podświetleniem LED da niesamowity efekt wizualny w wieczory. Jak to jest możliwe, że możesz mieć nadrukowane na suficie wszystko co tylko chcesz? Umożliwia to wykorzystany do produkcji sufitów napinanych materiał. PVC pozwala nanieść na swoją powierzchnię dowolny nadruk. Co najważniejsze jest on niezwykle wytrzymały i odporny na zabrudzenia. Na suficie możesz mieć dosłownie wszystko. I wcale nie musisz w tym celu zatrudniać artysty. Który swoją drogę opróżni każdą Twoją kieszeń. Sztuka kosztuje, jednak z sufitami napinanymi jest znacznie tańsza. Jesteś właścicielem restauracji? Sufit z nadrukiem może okazać się strzałem w dziesiątkę w Twojej sali. Nie od dziś niecodzienne i kreatywne rozwiązania przyciągają uwagę klientów.

Na suficie napinanym może znaleźć się nawet logo Twojej firmy. Świetne rozwiązanie dla biznesu, prawda? A co najważniejsze stosunkowo tanie. Twoje biuro będzie wyglądało niezwykle profesjonalnie dzięki sufitowi z nadrukiem.