Firmowe szkolenia językowe

Językiem angielskim zajmuję się już od piętnastu lat. Od pięciu pracuję w miejscu, gdzie czuję się naprawdę swobodnie i gdzie praca sprawia mi ogromną przyjemność. Obecnie zajmuję się tłumaczeniami przysięgłymi oraz prowadzeniem prywatnych lekcji z języka angielskiego z dorosłymi. Często też prowadzę szkolenia z języka angielskiego biznesowego. Takie szkolenia firmowe są trudne ale bardzo satysfakcjonujące.

Szkolenia dla firm to dla mnie przyjemność

szkolenia językowe dla firmSzkolenia językowe są dobre z wielu powodów. Bardzo lubię prowadzić szkolenia językowe dla firm, ponieważ w trakcie nich sam często dużo się uczę i dowiaduję się nowych rzeczy. Szkolenia dla firm są bardzo specyficzne, ponieważ często dotyczą bardzo konkretnego tematu, o którym nie zawsze sam mam duże pojęcie. Jeżeli chodzi o zagadnienia językowe to oczywiście nie ma przede mną żadnych tajemnic, ale często tworzę zajęcia na podstawie różnej wiedzy np. ekonomicznej, o której najpierw sam muszę trochę przeczytać i dowiedzieć się mniej więcej o co chodzi. Nie mówiąc już o tym, że w czasie ćwiczeń i rozmów między pracownikami dużo się dowiaduję. Oprócz tego lubię co jakiś czas zlecić swoim uczniom (o ile mogę ich tak nazwać) napisane pracy pisemnej na temat związany z profilem firmy, którą szkolę i zawsze czerpię dużo radości i wiedzy z tychże prac. Lubię zajęcia z pracownikami firm, ponieważ w większości przypadków i język angielski jest na wysokim poziomie i przekazywanie im bardziej zaawansowanej wiedzy to czysta przyjemność.

Myślę, że moja pasja do szkoleń dla firm nie minie. Uważam, że biznesowy angielski jest bardzo interesujący i zawsze cieszę się jeżeli widzę, że osoby, z którymi mam zajęcia podzielają moje zdanie. Staram się by zajęcia prowadzone przeze mnie były jak najbardziej dla nich ciekawe i mam nadzieję, że udaje mi się to udaje. Myślę, że tak, bo nie narzekam na ilość klientów.