Duży obraz ze zdjęcia tylko na zamówienie

Obrazy na ścianach w domu czy w salonie dodadzą niewątpliwie uroku każdemu wnętrzu. Może to też być ciekawy sposób na zachowanie najpiękniejszych wspomnień. Bardzo fajnym elementem wystroju wnętrz może być właśnie duży obraz wykonany ze zdjęcia. Żeby taki obraz mieć w swoim domu wystarczy go zamówić. Najpierw trzeba mieć tylko dobrej jakości zdjęcie.

Jak zamówić obraz ze zdjęcia na ścianę?

duże obrazy ścienne na zamówienieTo bardzo proste, chociaż warto zacząć od kroku pierwszego, czyli dobrej jakości zdjęcia. Nie każde zdjęcie nada się bowiem do wykonania z niego obrazu. Potrzebna będzie fotka wykonana w dużej rozdzielczości. W praktyce wystarczy mieć zdjęcie wykonane nowoczesnym telefonem komórkowych. Następnie wystarczy znaleźć w internecie firmę oferującą duże obrazy ścienne na zamówienie. Zanim zdecydujemy się na złożenie zamówienia to wyślijmy do nich kilka zdjęć z prośbą o informację, czy da się z nich wykonać obraz na zamówienie. Po pozytywnej weryfikacji zdjęć wybierzmy jedno, które chcemy zamienić na ogromnych rozmiarów obraz. Rozmiary obrazów na zamówienie mogą być dowolne, ale wiadomo, że trzeba je dopasować do wielkości ściany na której obraz powiesimy. Na realizację takiego zamówienia czeka się raptem kilka dni. Potem otrzymujemy zamówiony obraz przesyłką kurierską, no bo wiadomo przecież, że tylko taka forma dostawy wchodzi w rachubę przy takich rozmiarach przesyłki. Odbierając zamówione malowidło trzeba koniecznie sprawdzić, czy przesyłka dotarła do Nas bez żadnych uszkodzeń.

Samo zamówienie dużego obrazu jest bardzo proste, a wszystko dzieje się online. Najpiękniejsze zdjęcie z wakacji będzie jeszcze piękniejsze, kiedy zamienimy je w ogromnych rozmiarów obraz. Po odbiorze zamówionego dzieła wystarczy jedynie zamontować je na ścianie. Przy montażu zwróćmy uwagę na wagę obrazu, żeby dobrać odpowiedniej wielkości haczyki.