drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe w mieszkaniu teściów

Moi teściowie mieszkają w bardzo ładnym i dużym domu. Dla mnie jest to bardzo dobre bo przynajmniej dzieci mogą tu przyjechać i bawić się swobodnie w dużym ogrodzie. Zresztą uwielbiają tu przyjeżdżać .

Nowe drzwi wejściowe były  świetnym pomysłem

drzwi wejścioweJa także czuję, że w tym miejscu odpoczywam i mogę się zrelaksować. Wolę czasem pojechać do teściów niż na przykład gdzieś nad jezioro. Jednak teściowie w te wakacje zaplanowali remont domu i w związku z tym nasze odwiedziny będą na pewno rzadsze. Oczywiście wszystko zależy od tego ile ten remont będzie trwał. Teściowa opowiadała mi, że chcą zrobić parę rzeczy a jednak wakacje są najlepszym momentem na to by takie prace przeprowadzić. Chcą zmienić niedrogie drzwi wejściowe do kupienia na Śląsku do domu i od tego chcą zacząć. Jest jedna hurtownia drzwi na śląsku i planują już niebawem tam pojechać. Maja nadzieję, ze od razu uda im się zamówić drzwi. A także chcą zamówić montaż drzwi jak najszybciej. Bo czym szybciej zostaną zrobione drzwi tym szybciej będą mogli iść dalej z remontem. A mojej teściowej zależy na tym by skończyć cały remont jak najszybciej. Chciałaby po prostu żeby moje dzieci chociaż na trochę do nich przyjechały. Teściowa oglądała już nawet katalog z drzwiami. I wiem, że podobają się jej drzwi dre bo są eleganckie. Podobają się jej także drzwi porta ze względu na to, że są bardzo praktyczne.Teściowa jest zdecydowaną kobietą i wiem, że gdy odwiedzą tą hurtownie to praktycznie od razu dokonają wyboru. Teść jest co prawda bardziej wybredny jednak wiem, że teściowa będzie go naciskała na to żeby się szybko decydował. Teściowa chce także zrobić remont kuchni. Ma być po prostu nowa cała kuchnia.

Ta kuchnia została już zamówiona i jest robiona na wymiar. Jednak zrobienie i zamontowanie takiej kuchni będzie także trochę trwało. Myślę, że potem dom będzie wyglądał jeszcze lepiej.