dowód osobisty robiony na zamówienie

Dowód osobisty i bal kostiumowy

Niedawno uczestniczyłam w balu przebierańców na którym miał być także konkurs na najlepszą prezentację. Chodziło nie tylko o sam kostium, ale o całą osobowość, gesty, ruchy, słownictwo. Trzeba było się zaprezentować na scenie, żeby postać przez nas grana była jak najbardziej wiarygodna.

Dowód osobisty na konkurs przebierańców

dowód osobisty robiony na zamówienieJa w tym roku postanowiłam się przebrać się za czarownicę. Miałam czarną, szeroką suknię i do tego wysoki kapelusz, również czarny. Suknia była stylizowana na gotycką, czy wiktoriańską, wyglądała jak z horroru. Do tego zamierzałam zabrać też ze sobą czarnego kota koleżanki, mając nadzieję, ze będzie potrafił usiedzieć w miejscu. Samodzielnie wykonałam także miotłę. Czarownice przecież nie latają na miotle z plastiku, tylko na drewnianej zakończonej gałązkami. Zwieńczeniem mojego kostiumu miał być dowód osobisty robiony na zamówienie. Dowód był czarny, z białymi literami. Na zdjęciu widniałam ja w przebraniu, a z danych fikcyjnych danych bezsprzecznie wynikało to, że jestem prawdziwą czarownicą i mieszkam na stale w Salem. Pesel i numer dowodu zawierały szóstki i dziewiątki, nawet podpis różnił się od mojego. Kolekcjonerski dowód osobisty przyda się nie tylko an ten bal przebierańców, ale na pewno zachował go sobie na przyszłość jako pamiątkę. Kiedy zatem przyszedł czas konkursu byłam dobrze przygotowana. Ćwiczyłam swoją rolę i w międzyczasie podałam swój nowy dowód osobisty do wglądu publiczności. Wszyscy przekazywali sobie go z rąk do rąk i widziałam, że pomysł im się spodobał.

Dzięki mojej pomysłowości wygrałam konkurs na całym balu. Wszyscy mi gratulowali i dopytywali się gdzie można zamówić taki śmieszny dowód osobisty. Na pewno bez niego moja postać nie byłaby tak dobrze przygotowana jak innych i nie zwyciężałabym.