Dokładnie posprzątanie mieszkanie po remoncie

Mój kumpel, który pracował przy remontach dużo zarabiał. Wiedziałem, że był świetny, bo nie raz miałem okazję się o tym przekonać. Dlatego też zdecydowałem, że remont mojego mieszkania zlecę właśnie jego firmie. Chciałem mieć pewność, że wszystko będzie porządnie zrobione.

Wynajęcie osoby do posprzątania mieszkania po remoncie

sprzątanie po remoncie we WrocławiuPiotr zgodził się zrobić remont mieszkania i zrobił to w pełni profesjonalnie. Nie miałem jednak ani czasu, ani chęci, by posprzątać, bo było tego zdecydowanie za dużo. Zacząłem więc się zastanawiać, czy jest ktoś, kto oferuje sprzątanie po remoncie we Wrocławiu, ponieważ wolałem zapłacić komuś, kto wykona to profesjonalnie. Z pomocą przybył mi Piotr, bo znał człowieka, który potrafił dokładnie sprzątać i wiele razy korzystał z jego usług. Dostałem od kumpla namiar na tego człowieka i się z nim skontaktowałem. Był to młody chłopak, który dorabiał sobie sprzątając lokale po remoncie i miał w tym niezłą wprawę. Na dodatek używał tylko profesjonalnych środków czyszczących, które były bardzo skuteczne. Tanie jego usługi nie były, ale wiedziałem, że za tak ogromny profesjonalizm warto było zapłacić te pieniądze. W sobotę z samego rana chłopak pojawił się w mieszkaniu u zabrał za porządki. Ja na czas remontu mieszkałem u rodziców, ale w sobotę byłem we Wrocławiu, bo chciałem mieć wszystko na oku. Mieszkanie w ciągu dnia zostało tak dokładnie posprzątane, że nie pozostał żaden ślad po remoncie. Mogłem wnosić nowe meble i się urządzić.

Meble do mieszkania kupiłem w sklepie poleconym przez Piotra i byłem wyjątkowo zadowolony, bo były one tanie i solidnie wykonane. Zdecydowałem się na meble w ciemnym kolorze, żeby wprowadzić urozmaicenie. Ciemne meble przy jasnych panelach prezentowały się bardzo nowocześnie.