Dobry sklep z czapkami

 

Mój syn w tym roku po raz pierwszy wyjeżdża sam na obóz. Nigdy wcześniej nie wyjeżdżał na tak długo z dala od domu. Trochę mnie to wszystko stresuje. Jednak nie jest on już małym dzieckiem. W każdym bądź razie on się z tego wyjazdu bardzo cieszy.

Zakup czapki na obóz dla syna

czapka cleveland cavaliersJadą razem z nim praktycznie wszyscy jego koledzy także mam pewność, że na pewno będzie się tam dobrze bawił. Zresztą syn na swój wiek jest naprawdę odpowiedzialnym dzieckiem. Na ten obóz muszę kupić mu trochę nowych rzeczy. Syn powiedział mi, że musi mieć koniecznie czapkę z daszkiem bo wszyscy jego koledzy takie mają tylko nie on. W weekend pojechaliśmy na zakupy. Tam syn pokazał mi w jakim sklepie by chciał żebym kupiła mu tą czapkę. Była to czapka cleveland cavaliers, która jest rzeczywiście bardzo ładna. Syn ucieszył się gdy ją tylko zobaczył. Powiedział mi bowiem, że jest ona teraz najmodniejszą czapką. I, że praktycznie każdy chłopak w jego szkole ma taką właśnie czapkę. Syn przymierzył czapkę i była dla niego dobra. W tej czapce wyglądał jak prawdziwy nastolatek. Kupiłam mu tą czapkę. Przyjrzałam się jej też dokładnie i moim zdaniem jest to czapka zrobiona bardzo solidne. Syn był bardzo szczęśliwy z tego zakupu. Potem kupiliśmy jeszcze nowe dresy a także dwie pary spodni. Jednak syn najbardziej cieszył się z tej czapki. Zresztą od razu po tym jak wyszliśmy ze sklepy to odczepił od tej czapki metkę i założył na głowę. W sumie to od kiedy kupiłam mu tą czapkę to nie może się z nią rozstać.

Gdy pojechałam odwieść syna na autobus, którym miał jechać z resztą dzieci na obóz zauważyłam, że prawie wszyscy mają takie właśnie czapki. Także już wiem dlaczego ta czapka była dla niego tak bardzo ważna. Myślę, że na urodziny jako dodatek kupię mu jeszcze taką drugą czapkę.