Długa, elegancka suknia

W tym roku czeka mnie kilka okazji, na które będę mogła specjalnie wybrać się na zakupy. Jestem przykładowo zaproszona na wesele mojej przyjaciółki, które odbędzie się za miesiąc. Mam już na szczęście upatrzoną kreację na tę okazję. Przejrzałam oferty wielu sklepów, zapoznając się przy tym z najnowszymi trendami. 

Granatowa suknia na wesele

sukienka damska granatowaWesele jest taką wyjątkową okazją, na której my kobiety możemy poczuć się naprawdę wyjątkowo ze względu piękne kreacje, fryzury i makijaż. Ja w tym roku wybieram się na wesele przyjaciółki. Odbędzie się ono za niecały miesiąc, muszę więc się sprężyć, jak chodzi o zakup sukienki. Przejrzałam więc oferty najbardziej popularnych marek kreacji weselnych. Najbardziej do gustu przypadła mi sukienka damska granatowa w wersji maksi. Sięga mi ona do kostek i ma piękną barwę głębokiego granatu, a to jest kolor, do którego mam słabość. Wykonana jest z lekkiego, swobodnie opadającego materiału. Zastanawiałam się, czy taka sukienka będzie wygodnym rozwiązaniem na wesele, gdzie większość wieczoru spędza się na parkiecie. Uznałam, jednak, że sukienka jest na tyle zwiewna i szeroka, że nie powinna w żaden sposób przeszkadzać. Prawdopodobnie kupię tę sukienkę i dodatkowo dobiorę do niej srebrne pantofelki. Granat ze srebrem tworzy bowiem bardzo udane połączenie. Do butów dobiorę jeszcze kopertową torebkę, również posrebrzaną. Sukienka jest na tyle proste i elegancka, że mogę śmiało dobrać do niej wyrazistą biżuterię.

Za miesiąc będę bawiła się na weselu. Na razie jednak czeka mnie skompletowanie całej kreacji. Po wielu dniach poszukiwań zdecydowałam się w końcu na śliczną, długą do kostek suknię w granatowym kolorze. Do niej dokupię na pewno srebrne dodatki w postaci butów, torebki i biżuterii. Mimo swojej długości sukienka na pewno sprawdzi się na weselu.