detektyw warszawa

Cyfrowy detektyw

Czym jest informatyka śledcza? To dostarczanie cyfrowych materiałów dowodowych, zajmuje się zbieraniem, odzyskiwaniem danych cyfrowych, znajdujących się na różnych nośnikach – dyskietkach, płytach, pendrive’ach, oraz nośnikach internetowych, takich jak portale społecznościowe, wyszukiwarki internetowe.

Nikt nie jest bezkarny, również w sieci. Mamy prawo walczyć o swoje dobre imię.

detektyw warszawaDetektyw, specjalizujący się w informatyce śledczej uzyska dane elektroniczne, które posłużą jakie dane dowodowe w sprawie sądowej. Usługi detektywistyczne świadczone w zakresie informatyki śledczej najczęściej dotyczą defraudacji środków finansowych, kradzieży danych, ujawnienia tajemnicy handlowej, gróźb, czy też negatywnych wpisów na temat własny lub własnej firmy. Wiadomym jest, że usługi tego typu są potrzebne – na to wskazuje wielość wyników po wyszukaniu detektyw Warszawa czy usługi detektywistyczne Gdańsk. Prywatny detektyw posługuje się specjalistycznymi programami szpiegującymi, które przechwytują dane, na przykład z telefonu komórkowego. Program odzyska takie dane jak hasła, smsy, mmsy, zdjęcia, kontakty, czy nagrania wideo. Dodatkowo profesjonalny detektyw pomoże nam ustalić, kto jest autorem szkodliwych wpisów w internecie, czy smsów. Usługi detektywistyczne oferują również pomoc w zakresie wykrycia podsłuchów. Nierzadko spotykamy się z sytuacją, kiedy pracodawcy zakładają podsłuch swoim pracownikom. Musimy mieć świadomość, że jest to niezgodne z prawem. Prywatny detektyw, pamiętając o wszelkim zabezpieczeniu, jest w stanie wyszukać urządzenia małe, trudne do wykrycia, czy sterowane zdalnie w każdym miejscu i czasie. Korzysta z najnowocześniejszych systemów, które znajdą zastosowanie nie tylko w firmach, ale także w prywatnych domach.

Im większe miasto tym większe kompetencje i szerszy zakres usług Detektyw Warszawa świadczy usługi także w zakresie stalkingu i cyberstalkingu. Stalking to nagabywanie, prześladowanie, zagrażające bezpieczeństwu człowieka, na przykład śledzenie kogoś, co może prowadzić do zagrożenia życia ofiary. Cyberstalking to stalking za pomocą komputera, czy telefonu komórkowego. Usługi detektywistyczne w tym wypadku namierzają stalkerów i cyberstalkerów, prowadząc analizę szkodliwych czynów, które w efekcie końcowym mogą stanowić dowody w postępowaniu sądowym.