jedzenie

Catering mnie zawiódł

Nigdy nie lubiłam gotować, dlatego często wybierałam jedzenie na mieście. Wielogodzinne stanie nad garami nie było w moim stylu, wolałam iść do jakiejś dobrej restauracji, zamówić posiłek, a zaoszczędzony na gotowaniu czas przeznaczyć na coś bardziej konstruktywnego.

Duża popularność firm cateringowych nie zawsze idzie w parze z jakością jedzenia

jedzenieMówi się, że to niezdrowo, ale jedzenie w Szczecinie jest bardzo smaczne i świeże, szczególnie ryby dopiero co wyłowione z morza. Nie zamierzałam zmieniać swoich przyzwyczajeń, ani swojego stylu odżywiania się. Skoro nie podupadałam na zdrowiu i dobrze się czułam, to znaczy, ze takie jedzenie nie jest aż tak szkodliwe jak mówią. Ostatnio pomyślałam, że zamówię catering na spotkanie rodzinne. Nie zjeżdżałam się co prawda cała rodzina, ale nie widziało mi się gotowanie dla ośmiu osób. Catering był bardzo wygodnym rozwiązaniem. W końcu domowe obiady każdy zje u siebie w domu, a takie dobre dania na pewno im posmakują. Niestety, firma cateringowa bardzo mnie zawiodła. Co prawda przynieśli takie jedzenie jakie zamawiałam, ale nie było ono tak smaczne, jak w restauracji. Było niedoprawione i goście co chwila sięgali po sól i pieprz, a ja musiałam wcześniej zagrzać trochę dania, bo były ledwo letnie. Przez to jedzenie stało się trochę gumowe, albo za bardzo spieczone, a ogrzewane nigdy nie jest dobre.

Następnym razem na pewno nie skorzystam z usług tej firmy, i będę wnikliwiej analizowała ofertę takich firm, żeby uniknąć kolejnego zawodu. Z jedzenia w restauracjach jednak nie zrezygnuję, bo tam już wiem, że wszystko jest dobre.