dobra restauracja gdańsk

Budowaliśmy dobrą restaurację na terenie Gdańska

Przez wiele lat pracuję w bardzo dużej firmie budowlanej. Pełnię tam bardzo wysokie stanowisko. Zazwyczaj nadzoruję wszystkie nasze czynności. Tym razem czekało nas bardzo duże zlecenie. Całą ekipą budowlaną jechaliśmy do trójmiasta na okres wielu tygodni.

Brakuje dobrych restauracji w Gdańsku

dobra restauracja gdańskTam powstawał luksusowy hotel, a my musieliśmy pomóc w jego powstaniu. Na miejscu każdy z nas otrzymał odpowiednie zakwaterowanie. Pracowaliśmy czasami po dwanaście godzin dziennie. Na wielkim placu była już gotowa duża sala weselna. Podobno była przeznaczona na ponad trzysta osób. Po rozmowie z drugim kierownikiem dowiedziałem, że się każdy zespół ma przydzielone inne zadania. Wszystko miało powstać w ekspresowym tempie i to wymagało szybkości oraz doskonałej organizacji. Naszym celem były sale konferencyjne w Gdańsku. One miały znajdować się za hotelem. Całość inwestycji była bardzo duża. Każdy z moich pracowników miał swoje indywidualne zadania. Budowa rosła w oczach. Ja wszystkiego pilnowałem. W ogólnym projekcie znajdowała się także dobra restauracja Gdańsk. Podobno sławny szef kuchni specjalnie przeprowadza się do tego miasta i planuje rozwijać swoją karierę. Będzie to bardzo luksusowe miejsce. Same sprzęty, które przyjeżdżały na plac były bardzo nowoczesne. Nam posiłki zapewniał opłacony catering. Nie mieliśmy na co narzekać. Także każdego ranka otrzymywaliśmy racje żywnościowe na połowę dnia. Stały dostęp do wody także nam wiele ułatwiał.

Podobno bardzo dobra restauracja to wszystko dla nas przyszykowała. My mieliśmy podpisaną z nią odpowiednią umowę. Cała budowa skończyła się pod koniec października. Nasz obiekt został zakończony. Przyszedł czas na powrót. Do wykończenia została tylko restauracja. My już spełniliśmy swoje zadanie i nic nas tam nie trzymało.