Brat będzie montował rolety

Brat dwa miesiące temu skończył technikum. Zapisał się na studia zaoczne. Teraz aktualnie udało mu się znaleźć pierwszą w życiu prace. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Mój brat zatrudnił się w firmie, która znajduje się w centrum miasta Bydgoszcz.

Rolety są popularne

roletyJego firma jest bardzo znana i doceniana w naszym mieście. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów. Swoim klientom oferuje szereg usług związany z wymiana okien na ich dekorowaniu roletami kończąc. Brat byłby odpowiedzialny za montowanie rolet materiałowych. Rolety materiałowe cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Rolety są popularne ze względu na swoją niska cenę i wysoką jakość. Rolety dzień noc to ostatnia nowość. Wiele osób decyduje się na ich montaż. Roletki są popularne bo są łatwe w obsłudze. Okno od razu wygląda inaczej jak roleta jest na nim zamontowana. Brat nie miał doświadczenia w branży ale firma zapewniła mu szkolenie wstępne na którym się wszystkiego nauczył. Poza roletami będzie montował jeszcze moskitiery. Zazwyczaj klienci decydują się na pełna obsługę. Wymieniają okna i decydują się na montaż rolet i założenie moskitier. Brat był już na kilku zleceniach. Na razie jeździ z osobą, którą dłużej pracuje w tej firmie. Do kończą miesiąca tak będzie. Później brat będzie samodzielnie wykonywał zlecenia. Postanowiłam także skorzystać z jego usług. Brat dokładnie wymierzył moje okno w salonie. Wybrałam rolety dzień noc bo bardzo mi się podobały. Muszę przyznać, że brat bardzo profesjonalnie podszedł do zlecenia. Mam nadzieję, że będzie zadowolony ze swojej pracy i będzie mógł się dużo nauczyć od kolegi z którym współpracuje.

Po dwóch tygodniach widać, że praca mu się podoba i umie już na prawdę sporo. Cieszę się, że firma daje szansę osobom bez doświadczenia.

Zobacz też www.roletybydgoszcz.net