Bramy dostępne w Warszawie

 

Bramy automatyczne w naszym zakładzie produkcyjnym posiadaliśmy w ilości kilku sztuk. I faktycznie nasze bramy zawsze musiały być sprawne przede wszystkim dlatego, że przyjeżdżali nasi kierowcy i wyładowywali towar bezpośrednio do magazynu.

Sprzedaż i naprawa bram

bramy automatyczne - WarszawaDlatego właśnie każda z bram musiała działać bardzo dobrze. W Warszawie musieliśmy jednak bardzo szybko znaleźć odpowiednią firmę dla siebie. Bramy automatyczne – Warszawa, to właśnie było zadanie, aby jak najbliżej naszej firmy znaleźć firmę, która poradzi sobie bardzo dobrze. Nasze bramy automatyczne były bardzo zaawansowane i tak naprawdę sami nie wiedzieliśmy, ile nas wyniesie taka usługa. Mieliśmy bowiem kilka bram automatycznych do sprawdzenia i musieliśmy wszystko dokładnie policzyć. Łącznie wyszło kilka bram do naprawy oraz kilkanaście do okresowego przeglądu. Bramy automatyczne w Warszawie to dość często spotykany widok, może dlatego właśnie nie musieliśmy się martwić firmami, które radzą sobie z takimi rzeczami na co dzień. W zasadzie to czekaliśmy właśnie jak przyjedzie firma i zajmie się naszymi bramami. Z jednej strony i tak koszty serwisowania bram automatycznych wrzucimy sobie na firmę, ale i tak nie chcieliśmy przepłacać na tej usłudze. Zawsze przecież moglibyśmy kupić coś innego do firmy. Bramy automatyczne muszą działać jak powinny. Nie zacinać się, nie psuć podczas użytkowania i po prostu radzić sobie codziennie z ciągłym otwieraniem i zamykaniem swojej bramy.

Jest to bardzo duże obciążenie dla wszystkich elementów mechanicznych i elektrycznych, które są tam zamontowane, dlatego chcieliśmy wybrać firmę, która na tym wszystkim się zna. Cały serwis trwał jeden dzień, podczas którego serwisanci zajrzeli do wszystkich bram przez nas posiadanych i naprawili parę z nich.