1 wózek, 3 opcje użytkowani

Jednym z najważniejszych punktów w wyprawce dla naszego mającego się urodzić dziecka, jest wózek. Jego wybór jest o tyle skomplikowany, że musi pogodzić komfort i wygodę użytkowania dwóch stron. Zarówno naszego dziecka jak i nas, jako rodziców, którzy będziemy się tym wózkiem przemieszczać przez najbliższe miesiące.

Zalety wózka wielofunkcyjnego

wózek 3w1 bebetto vulcanoIdealne są wózki , które za jednym zakupem, wyposażą nasza pociechę na cały ten czas życia, kiedy wózka będzie potrzebowało. Wózek 3w1 bebetto vulcano to właśnie takie idealne rozwiązanie. Kupując jeden, mamy gondolę dla niemowlaka i spacerówkę dla starszego dziecka. Dodatkowo zyskujemy fotelik samochodowy, który również może być montowany w stelażu wózka, co bardzo ułatwia choćby robienie zakupów. Wyciągamy dziecko z samochodu razem z fotelikiem, montujemy go na stelażu wózka i możemy spokojnie jechać załatwić to co sobie zaplanowaliśmy. Do dyspozycji mamy pojemny kosz na zakupy, w który wózek jest wyposażony a małe gabaryty i zwinność tej opcji wózka, sprawia, że możemy nim wjechać w każdy zakątek sklepu i nie tylko. Wykonany z aluminium stelaż sprawia, że całość wózek w każdej funkcji jest lekki. Ten fakt, w połączeniu z prostym składaniem i rozkładaniem ramy wózka, sprawia, że każda mama, samodzielnie poradzi sobie z jego pakowaniem do samochodu oraz wyładunkiem, i przemieszczaniem się  w dowolne miejsce. Duże, pompowane i zwrotne koła dają ogromną przyjemność z jego prowadzenia. Dziecko wygodnie leżące w obszernej gondoli lub siedzące w miękkim i dopasowanym siedzisku spacerówki ma tak samo ogromny komfort w czasie spacerowania jak my.

Wielofunkcyjny wózek jest wart każdej zainwestowanej w niego kwoty pieniędzy. Jest to z pewnością oszczędność naszego czasu gdy. Po kilku miesiącach, gdy dziecko wyrośnie z gondoli, zamiast głowić się nad kolejnym ważnym wyborem i kolejnym wydatkiem, wystarczy, na dobrze nam już znanej wygodnej ramie zainstalować tylko siedzisko.